Коли Жадько звільнить корупціонера Бородкіну? Чи “ворон ворону око не виклює”?

Новости
0_167329_3da3113d_orig-width720-height560-border0-titlecorruption
Марганецкий очевидец

На шпальтах інтернет видання ФейсбукНовини м. Марганець та Січеславщини! з’явилась публікація щодо однієї публічної персони міста Марганець. Як ми вже неодноразово писали у своїх матеріалах місцева влада ніяк не визнає те, що в її команді присутні люди, які порушують Законодавство України, є хабарменами та корупціонерами, навіть після того, як це постановив суд. І навіть після цього всі залишаються працювати на своїх місцях, як ні в чому не бувало. А у Марганчан з цього приводу виникають питання: Чи буде колись працювати закон для можновладців?!

А ось і сама публікація:

Суд визнав винною Бородкіну Є.І. у вчиненні порушення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП, оскільки вона, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права директором міського дитячого дошкільного об’єднання Марганецької міської ради, яка відповідно до підпункту «а» пункту 2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» прирівнюється до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, несвоєчасно без поважних причин подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

50896861_310370156259867_6464887672765677568_n

50556212_310370176259865_4360456287314509824_n

І наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.

Суд Бородкина

Джерело скріншоту: Єдиний державний реєстр судових рішень

ЖАДЬКО І ЇЇ ПОСІПАКИ ПОСТІЙНО ПОРУШУЮТЬ ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ ЩОДО КОРУПЦІЇ ТА ХАБАРНИЦТВА!

Також у цій групі є ще одна цікава замітка від Vlada Andrienko, що пані Бородкіну зараз хочуть поставити на пост голови Виборчої комісії:

screenshot_2019-01-20 (3) Новини м Марганець та Січесла

Мало того, що вона корупціонера, так вона ще і представник партії регіонів, яка була жорстоко націлена на розгін Майдану 2014 року.

І це не дивно, адже Жадько і Ко є ненависниками всього українського та тільки і роблять, що знущаються над людьми, а ми хотіли б знов нагадати всім, хто є владою згідно Конституції України:

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

А в нашому випадку купка покидьків вирішила, що має право на все, не тільки здійснювати владарювання, але й обкрадати та знущатися над всіма.
Борітеся – поборете!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці знов суперечки щодо соціальних перевезень, підвищення тарифів на вивіз сміття та інше на черговому засіданні виконкому…

22 травня 2019 року відбулося чергове засідання Марганецького виконкому на якому було розглянуто 31 проект рішень, а саме питання щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І квартал 2019 року та Про організацію та фінансове забезпечення таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти міста …

Новости
Перед початком літнього відпочинку поліцейські закликали батьків пильніше слідкувати за дітьми

«24 та 31 травня пролунають «останні дзвоники» в школах Дніпропетровщини, після чого діти підуть на літній відпочинок. Під час святкування «останнього дзвоника» і випускних вечорів поліція закликає дорослих провести попереджувальні бесіди з дітьми для недопущення надзвичайних подій» – звернулася до батьків начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в …

Новости
ОЛЕГ КУЖМАН: СУЧАСНА ШКОЛА – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Енергоефективність, креативний дизайн, сучасні технології, доступність. За цими принципами нового освітнього простору, який створює Дніпропетровська ОДА, ведуться активні роботи у школі №9 у Марганці. Закінчується оновлення фасаду. Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман ознайомився з ходом реконструкції школи.