На Дніпропетровщині ще одного фігуранта «Білого братства» засуджено до 3 років 2 місяців позбавлення волі

Новости

24301008_1591216034294761_6168018567994386430_n Вироком Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 27.02.2019 громадянина України М. визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 309 КК України, та засуджено до покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з конфіскацією належного йому майна.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань суд остаточно засудив громадянина М. до 3 років 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Судом доведено, що 31-річний уродженець м. Марганець Дніпропетровської області 02.09.2018, перебуваючи у м. Нікополь, незаконно придбав у невстановленої слідством особи небезпечні психотропні речовини в особливо великому розмірі − PVP, метамфетамін, МДМА, та з метою подальшого збування незаконно зберігав за місцем свого проживання.

Разом з тим, того ж дня, громадянин М. незаконно придбав конструктивно оформлений заряд вибухової речовини, а саме споряджений корпус осколкової наступальної ручної гранати РГН промислового виробництва та уніфікований запал дистанційної дії типу УЗРГМ військового призначення, що використовується для спорядження ручних гранат типу Ф-1, РГД-5, РГ-42.

Вказані предмети, які особа зберігала за місцем свого проживання без передбаченого законом дозволу, належать до категорії вибухових речовин.

Під час винесення вироку суд урахував позитивну характеристику обвинуваченого, відсутність судимості, щире каяття та активне сприяння розкриттю вчинених ним злочинів.

Публічне обвинувачення в суді підтримувала Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.

Джерело: Військова прокуратура Південного регіону України

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці знов суперечки щодо соціальних перевезень, підвищення тарифів на вивіз сміття та інше на черговому засіданні виконкому…

22 травня 2019 року відбулося чергове засідання Марганецького виконкому на якому було розглянуто 31 проект рішень, а саме питання щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І квартал 2019 року та Про організацію та фінансове забезпечення таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти міста …

Новости
Перед початком літнього відпочинку поліцейські закликали батьків пильніше слідкувати за дітьми

«24 та 31 травня пролунають «останні дзвоники» в школах Дніпропетровщини, після чого діти підуть на літній відпочинок. Під час святкування «останнього дзвоника» і випускних вечорів поліція закликає дорослих провести попереджувальні бесіди з дітьми для недопущення надзвичайних подій» – звернулася до батьків начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в …

Новости
ОЛЕГ КУЖМАН: СУЧАСНА ШКОЛА – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Енергоефективність, креативний дизайн, сучасні технології, доступність. За цими принципами нового освітнього простору, який створює Дніпропетровська ОДА, ведуться активні роботи у школі №9 у Марганці. Закінчується оновлення фасаду. Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман ознайомився з ходом реконструкції школи.