В YouTube виклали відео лайливих образ поліцейських з боку депутата Марганецької міської ради Олександра Бондаренко…

Новости

Депутат Бондаренко устроил пьяный дебош Сьогодні у нас в групі Марганецкий очевидец, що в Facebook додали відео, на якому є епізод образ з боку депутата Марганецької міської ради Олександра Бондаренко в адресу правоохоронців. Увага присутні лайливі вислови:

Нагадаємо, 26 березня 2019 року, депутат міської ради Олександр Бондаренко, він же голова партії Батьківщина в Марганці під час вживання алкогольних напоїв в громадському місті дістав зброю та вчинив стрілянину, начебто він знаходиться в тирі. На зауваження працівників закладу він ніяк не відреагував, а тільки відповів що є володарем міста та йому все дозволено. За фактом стрілянини прибули правоохоронці міста Марганець та вилучили в нього зброю.

У той день цю новину нам повідомили небайдужі громадяни, які чули стрілянину. Прибувши на місце події ми побачили машини працівників Марганецької поліції – патрульних та слідчо-оперативної групи. На запитання до працівників закладу – що трапилось і де поліція з правопорушником ми почули дуже дивну відповідь – все в порядку і нічого не трапилось. Але як ми всі добре знаємо, що диму без вогню не буває і Все таємне, рано чи пізно, стає явним.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі уважно слідкувати за розвитком подій та інформувати містян.

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
У місті Марганець пані мер продовжує ігнорувати рішення суду?!

Марганецкий очевидец Як ми вже повідомляли в нашій статті:

Новости
В Марганце 30-летний мужчина попался на краже телефонного кабеля

В Марганце полицейские задержали мужчину, который срезал телефонный кабель. Злоумышленнику грозит до 3 лет тюрьмы.

Новости
Кого саджатиме новий президент – Олександр Данилюк прокоментував боротьбу нової команди із корупцією

Саджати не будуть, бо нема повноважень, – повідомив представник штабу ЗеКоманди Олександр Данилюк у коментарі «Українській правді».