Прокурор спромоглася відсторонити хабарниів Дуплій та Соловйова від займаних посад…

Новости
DSC_0029
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Сьогодні, 11 квітня 2019 року о 10:00 у Марганецькому суді відбулося чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень. Під час судового засідання розглядалося клопотання про відсторонення держслужбовців Дуплій та Соловйова від займаних посад строком на два місяця. Вислухавши сторону обвинувачення, захисників та обвинувачених, суддя направилась до нарадчої кімнати. Перерва тривала понад дві години, по закінченні якої суддя проголосила ухвалу: Відсторонити Дуплій та Соловйова від займаних посад строком на два місяця до 11 червня 2019 року, на час відсторонення від посади вилучити службові посвідчення. Це стало можливим завдяки принциповій позиції судді Хомченко С.І. до вимог норм КПК та законів України. Наступне судове засідання пройде у п’ятницю, 26 квітня о 13:00.

P.S. Як говориться: “Борітеся – поборете”.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі слідкувати за розвитком цієї судової справи та інформувати містян.

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
У місті Марганець пані мер продовжує ігнорувати рішення суду?!

Марганецкий очевидец Як ми вже повідомляли в нашій статті:

Новости
В Марганце 30-летний мужчина попался на краже телефонного кабеля

В Марганце полицейские задержали мужчину, который срезал телефонный кабель. Злоумышленнику грозит до 3 лет тюрьмы.

Новости
Кого саджатиме новий президент – Олександр Данилюк прокоментував боротьбу нової команди із корупцією

Саджати не будуть, бо нема повноважень, – повідомив представник штабу ЗеКоманди Олександр Данилюк у коментарі «Українській правді».