В Марганці розклеювачі реклами наркотиків відверто розповіли чому вони це роблять…

Новости
DSC_0051
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

На Дніпропетровщині затримали двох молодиків, які поширювали рекламу наркотиків. Сьогодні 16 квітня 2019 року, у місті Марганець при патрулюванні центральними вулицями, правоохоронці затримали дівчину та хлопця, які клеїли наліпки на світлофор. Я як журналіст Марганецького осередку ГО «Стоп корупції» не міг пройти повз цієї ситуації і одразу погодився бути понятим де мені вдалося поспілкуватись із затриманими. З’ясувалося, що вони гастролери з інших областей. Він з міста Харків, раніш судимий за грабіж мобільного телефону, вона ж з Черкаської області – колишня студентка. Замовлення на поширення реклами наркотичних речовин отримували через месенджер Telegram. Наліпки та аерозольні балончики з фарбою їм надсилали на пошту або залишали під дверима. Розрахунок йшов на банківську картку. Так за одну наліпку платили 1 грн. 50 коп., а за рекламний графіті з одного балончику – 300 грн. На даний час вони затримані та направлені до відділку поліції для складання протоколу.

DSC_0033
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0034
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0030
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Нагадаємо, що ця проблема є дуже актуальною для нашого регіону. У місті Дніпро міський голова Філатов, щоб вирішити питання з написами наркотиків навіть пропонував грошову винагороду у розмірі 100 тис. грн. аби піймати злодіїв.

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец