В Марганці розклеювачі реклами наркотиків відверто розповіли чому вони це роблять…

Новости
DSC_0051
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

На Дніпропетровщині затримали двох молодиків, які поширювали рекламу наркотиків. Сьогодні 16 квітня 2019 року, у місті Марганець при патрулюванні центральними вулицями, правоохоронці затримали дівчину та хлопця, які клеїли наліпки на світлофор. Я як журналіст Марганецького осередку ГО «Стоп корупції» не міг пройти повз цієї ситуації і одразу погодився бути понятим де мені вдалося поспілкуватись із затриманими. З’ясувалося, що вони гастролери з інших областей. Він з міста Харків, раніш судимий за грабіж мобільного телефону, вона ж з Черкаської області – колишня студентка. Замовлення на поширення реклами наркотичних речовин отримували через месенджер Telegram. Наліпки та аерозольні балончики з фарбою їм надсилали на пошту або залишали під дверима. Розрахунок йшов на банківську картку. Так за одну наліпку платили 1 грн. 50 коп., а за рекламний графіті з одного балончику – 300 грн. На даний час вони затримані та направлені до відділку поліції для складання протоколу.

DSC_0033
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0034
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0030
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Нагадаємо, що ця проблема є дуже актуальною для нашого регіону. У місті Дніпро міський голова Філатов, щоб вирішити питання з написами наркотиків навіть пропонував грошову винагороду у розмірі 100 тис. грн. аби піймати злодіїв.

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.