Тарифи не знижуватимуться – у Зеленського пояснили, що це не компетенція президента

Новости

safe_image.php «Це не зовсім прерогатива президента. Якщо ми говоримо про корупційну складову, яка часто лежить в основі тарифів – то позиція президента багато в чому може вплинути на процес. Обіцяти, що це станеться через день-два – не може. Це процес, який буде не простим, цей процес доведеться пройти й Зеленському, і його команді, й українському народу», – пояснив представник Володимира Зеленського Дмитро Разумков в інтерв’ю для програми Факти ICTV.

На запитання щодо звільнення українських полонених та закінчення війни на Сході він також відповів, що у найближчий час цього не станеться. «Це тривалий процес, який не може закінчитися завтра», – зазначив Разумков.

Нагадаємо, згідно з даними соціологічних опитувань, українці найбільше чекали від нової влади зниження тарифів на комунальні послуги.

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.