У місті Марганець пані мер продовжує ігнорувати рішення суду?!

Новости
0_16c2af_1bddd608_orig-width1280-height960-border0-titlep1190346
Марганецкий очевидец

Як ми вже повідомляли в нашій статті:

Завдяки активістам “Стоп корупції” суд визнав незаконними рішення Марганецької міськради на користь громади

Центральний апеляційний господарський суд міста Дніпра залишив чинним рішення господарського суду Дніпропетровської області щодо визнання незаконним та скасування ряду рішень Марганецької міської ради, які були прийняті з порушенням законодавства.

Screenshot_2019-04-23 Єдиний державний реєстр судових рішеньДжерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

Зокрема, було визнано незаконним та скасовано рішення Марганецької міської ради № 610-18/VII від 01.12.2016 “Про надання згоди на проведення експертної оцінки майна”; визнано незаконним та скасовано рішення Марганецької міської ради № 768-22/VII від 30.03.2017 “Про надання згоди на реалізацію майна”; визнано недійсним договір купівлі-продажу майна № 05/04 від 09.04.2017, укладений Комунальним підприємством “Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м. Марганця” з Товариством з обмеженою відповідальністю “Ай Темс 08”. Майно, набуте за договором купівлі-продажу № 05/04 від 09.04.2017, витребуване у Товариства з обмеженою відповідальністю “Ай Темс 08” на користь територіальної громади міста Марганець.

З цього приводу порушена нами кримінальна справа проти посадовцям міськради хоч і повільно, але розслідується – визначення збитків наразі проводять експерти.

Але наразі у нас інше запитання – 25 квітня 2019 року відбудеться чергова сесія Марганецької міської ради. Оскільки пані Жадько отримала Рішення суду про їх незаконні дії і про скасування рішень – вона зобов’язана винести на підставі рішення суду проект рішення сесії «Про скасування рішень сесії». Як ми бачимо – в черзі денній таких проектів немає. Тобто пані Жадько навмисно не виконує рішення суду!

З цього приводу ми чекаємо на реакцію правоохоронних органів щодо внесення відомостей до ЄРДР стосовно пані Жадько про порушення ч.2 ст..382 Кримінального Кодексу України – Невиконання судового рішення.

P.S. Дуже рекомендуємо прочитати текст судового рішення, як Жадько і «група» 22 грабують місто…

P.P.S. 7 депутатів входять до групи «Приват» – новообраного президента…

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.