В Марганці через зухвалу поведінку водія, прийшлось звернутись до поліції…

Новости

video snapshot_00.09 До нас на нашу електронну адресу: stopkor.marganets@ukr.net надійшло повідомлення, що містило відео, на якому один з водіїв маршрутки показав середній палець 8-річному хлопчині, коли той знімав дорогу та машини на свій телефон. Зі слів особи, яка надала це відео, маршрутник працює на депутата Марганецької міської ради – Віталія Сметанко. Подібна поведінка викликала обурення з боку дорослих, однак образник навіть не спробував вибачитись. Зі слів водія він лише відповів, що йому нічого не буде, адже в нього є зв’язки. Після цієї події була написана заява в поліцію.

До-речі нещодавно контролюючими органами була перевірка маршрутного бізнеса пана депутата, законність паспорту руху, чи оформлені працівники та інше, що не зовсім сподобалося Сметанко. Він почав кричати, вихопив телефон перевіяючого. Інцидент був вичерпаний лише після того, як втрутилася поліція. Тому не дивно, що один з працівників пана Віталія теж може вести себе подібним чином.

На наш погляд це не є правильним, але як показує практика ця поведінка для депутатів Марганецької міської ради є нормою – один тверезий вихоплює телефони, другий коли нап’ється починає стріляти у кафе, тому що тоді можна казати за простих людей, які працюють на цих “хазяїв” міста.

Сподіваємось що правоохоронці нададуть оцінку цим діям та притягнуть до кримінальної відповідальності тих, хто на це заслуговує.

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец