В Марганці через зухвалу поведінку водія, прийшлось звернутись до поліції…

Новости

video snapshot_00.09 До нас на нашу електронну адресу: stopkor.marganets@ukr.net надійшло повідомлення, що містило відео, на якому один з водіїв маршрутки показав середній палець 8-річному хлопчині, коли той знімав дорогу та машини на свій телефон. Зі слів особи, яка надала це відео, маршрутник працює на депутата Марганецької міської ради – Віталія Сметанко. Подібна поведінка викликала обурення з боку дорослих, однак образник навіть не спробував вибачитись. Зі слів водія він лише відповів, що йому нічого не буде, адже в нього є зв’язки. Після цієї події була написана заява в поліцію.

До-речі нещодавно контролюючими органами була перевірка маршрутного бізнеса пана депутата, законність паспорту руху, чи оформлені працівники та інше, що не зовсім сподобалося Сметанко. Він почав кричати, вихопив телефон перевіяючого. Інцидент був вичерпаний лише після того, як втрутилася поліція. Тому не дивно, що один з працівників пана Віталія теж може вести себе подібним чином.

На наш погляд це не є правильним, але як показує практика ця поведінка для депутатів Марганецької міської ради є нормою – один тверезий вихоплює телефони, другий коли нап’ється починає стріляти у кафе, тому що тоді можна казати за простих людей, які працюють на цих “хазяїв” міста.

Сподіваємось що правоохоронці нададуть оцінку цим діям та притягнуть до кримінальної відповідальності тих, хто на це заслуговує.

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.