Енергодарці домоглися скасування підвищених тарифів…

Новости

29 В Енергодарі місцеві жителі заблокували будівлю мерії разом із міським головою Павлом Музикою. Вони вимагали, щоб скасували підвищення цін на комунальні послуги, а саме про встановлення нових тарифів КП «Тепловодоканал» на послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення та опалення від 11 квітня 2019 року – передає “Energodar News”. 2 травня, в місті Енергодар, Запорізької області проходила 14-годинна сесія міськради. Депутати повинні були розглянути петицію: “Про відміну рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 11 квітня 2019 року про встановлення нових тарифів КП “Тепловодоканал” ЕМР”. Однак засідання не відбулося через неявку депутатів: на сесію прийшло лише 16 обранців замість 34-ьох. Мер Енергодара Павло Музика пообіцяв, що проведе сесію наступного разу, а саме 7 травня і тоді обов’язково буде розглянута петиція. Однак люди не погодилися. До сесійної зали прийшли близько 400 активістів, які заявили, що не підуть, поки депутати не проголосують за скасування нових тарифів. Тому депутатів довелося видзвонювати і запрошувати до виконкому. Сесія закінчилася близько півночі. В результаті, обидві петиції (про надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам та про скасування тарифів ТВК) були одноголосно розглянуті і прийняті.

31

30-1

Джерело: Медиа Центр | Энергодар Новости

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец