Енергодарці домоглися скасування підвищених тарифів…

Новости

29 В Енергодарі місцеві жителі заблокували будівлю мерії разом із міським головою Павлом Музикою. Вони вимагали, щоб скасували підвищення цін на комунальні послуги, а саме про встановлення нових тарифів КП «Тепловодоканал» на послуги з централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення та опалення від 11 квітня 2019 року – передає “Energodar News”. 2 травня, в місті Енергодар, Запорізької області проходила 14-годинна сесія міськради. Депутати повинні були розглянути петицію: “Про відміну рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 11 квітня 2019 року про встановлення нових тарифів КП “Тепловодоканал” ЕМР”. Однак засідання не відбулося через неявку депутатів: на сесію прийшло лише 16 обранців замість 34-ьох. Мер Енергодара Павло Музика пообіцяв, що проведе сесію наступного разу, а саме 7 травня і тоді обов’язково буде розглянута петиція. Однак люди не погодилися. До сесійної зали прийшли близько 400 активістів, які заявили, що не підуть, поки депутати не проголосують за скасування нових тарифів. Тому депутатів довелося видзвонювати і запрошувати до виконкому. Сесія закінчилася близько півночі. В результаті, обидві петиції (про надання матеріальної допомоги дітям-інвалідам та про скасування тарифів ТВК) були одноголосно розглянуті і прийняті.

31

30-1

Джерело: Медиа Центр | Энергодар Новости

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.