В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Новости

DSC_0198
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

На цей раз обвинувачувана пані Леся Дуплій подала заяву про відвід судді, яка зараз веде справу, а також всіх марганецьких суддів. Наразі розглядаються підстави з приводу чого обвинувачувана вимагає прийняте це рішення.

Як ми бачимо все це робиться знов таки задля затягування цього кримінального провадження, яке розбурхує наше місто вже більше двох років, з восени 2016 року. Якщо відвід марганецьких суддів все таки відбудеться, це рішення буде направлено до Апеляційного суду м. Дніпро, який повинен потім перенести розгляд справи у найближчий з нашим містом суд – в Томаківку, у місто Нікополь або ще кудись та знов все буде проходити спочатку і як мінімум ще на два-три роки.

Ми чекаємо на рішення судді, після чого повідомимо наших читачів.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі слідкувати за розвитком цієї судової справи та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.