ОЛЕГ КУЖМАН: МИ ПРОСТО РОБИМО СВОЮ СПРАВУ

DSC_1230Без пафосу, помпезності та червоних стрічок перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман, разом із учням і педколективом, вперше після реконструкції відкрили двері оновленої школи №7 у Марганці. Реконструкція розпочалася влітку 2018 року за кошти обласного бюджету. Капітальне оновлення торкнулося кожного куточка навчального закладу.

«Школа, у якій комфортно і цікаво. Це не перша і не остання школа. Наразі за кошти обласного бюджету оновлюємо понад 30 шкіл. У навчальних закладах запроваджуємо сучасні технології, з обов’язковим використанням енергоефективності та креативності», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

Школа №7 – заклад, який має свою історію і традиції. Її побудували у повоєнні роки. Понад 70 років заклад не мав повноцінного ремонту.

Школа вражає яскравими стінами, сучасною мультимедійною технікою, новими меблями. Тут перекрили дах, замінили опалення та комунікації, утеплили фасад.

Школа стала доступною й для дітей з особливими освітніми потребами. Для них облаштували пандус, на першому поверсі працюватимуть ресурсна кімната й медіатека.

На подвір’ї – новий асфальт. Навколо закладу установили паркан.

За новенькі парти сядуть 300 учнів. Усі вони – мешканці мікрорайону Максимівка. Діти з нетерпінням чекають 1 вересня, щоб прийти у рідну оновлену школу.

До речі, як зазначив Олег Кужман: «Важливо буде також привести до ладу місцевий парк та освітлення вулиць мікрорайону».

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
ОЛЕГ КУЖМАН: ДІТИ І СТАРШЕ ПОКОЛІННЯ НАЙБІЛЬШЕ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ УВАГИ І ДОПОМОГИ

Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман свій робочий день розпочав у Солоному. Цікавився у людей, що необхідно вирішити в першу чергу для подальшого розвитку району і покращення життя його мешканців. На місцевому ринку приємно вразило те, що тут найнижча в області плата за право торгувати. Тому і …

Новости
Увага! Запасаємось питною водою!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова У зв’язку з проведенням планових профілактичних робіт на насосних станціях водопроводу і каналізації, буде припинено подачу води населенню і підприємствам міста з 7:00 08.06.2019 року до 7:00 09.06.2019 року.

Новости
ОЛЕГ КУЖМАН: ЗІ СВЯТОМ, КОЛЕГИ!

Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман звернувся до всіх журналістів області:« Зі святом, колеги! Саме так називаю майстрів пера і ефіру. Ви покоління нового слова! Ви й насправді колеги, бо допомагаєте владі сприймати всі виклики сьогодення, відчути настрої і прагнення людей. Ви володієте найціннішим в сучасному світі …