Перед початком літнього відпочинку поліцейські закликали батьків пильніше слідкувати за дітьми

karpech23«24 та 31 травня пролунають «останні дзвоники» в школах Дніпропетровщини, після чого діти підуть на літній відпочинок. Під час святкування «останнього дзвоника» і випускних вечорів поліція закликає дорослих провести попереджувальні бесіди з дітьми для недопущення надзвичайних подій» – звернулася до батьків начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова.

Поліція нагадує, що розпиття спиртних напоїв у громадських місцях тягне за собою адміністративну відповідальність. За доведення дитини до стану сп’яніння передбачена відповідальність за ст. 180 КУпАП. Тим особам, які здійснюють продаж спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, також загрожує адміністративна відповідальність та анулювання ліцензії. В цей період поліція посилить профілактичні заходи для попередження надзвичайних подій. Зокрема, буде збільшено патрулювання місць відпочинку дітей та місць, які можуть нести потенційну загрозу для життя неповнолітніх – водойм та недобудов.

Поліцейські звертаються до батьків з проханням пильнувати за дітьми влітку та не залишати без своєї уваги. Також під час нарад з організаторами дитячого відпочинку правоохоронці акцентують увагу на відповідальності службових осіб за неналежну організацію дитячого дозвілля.

«Нагадуємо, що до 10 років дитина не може бути залишена без догляду дорослих. Відповідальність за скоєння правопорушень дітьми до 16 років несуть батьки, а за скоєння тяжких злочинів дітьми кримінальна відповідальність передбачена з 14 років» – підкреслила Ганна Карпеченкова.

Поліція Дніпропетровщини вітає школярів із закінченням навчального року та бажає провести дні літнього відпочинку безпечно і з користю.

Джерело: Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
ОЛЕГ КУЖМАН: ДІТИ І СТАРШЕ ПОКОЛІННЯ НАЙБІЛЬШЕ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ УВАГИ І ДОПОМОГИ

Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман свій робочий день розпочав у Солоному. Цікавився у людей, що необхідно вирішити в першу чергу для подальшого розвитку району і покращення життя його мешканців. На місцевому ринку приємно вразило те, що тут найнижча в області плата за право торгувати. Тому і …

Новости
Увага! Запасаємось питною водою!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова У зв’язку з проведенням планових профілактичних робіт на насосних станціях водопроводу і каналізації, буде припинено подачу води населенню і підприємствам міста з 7:00 08.06.2019 року до 7:00 09.06.2019 року.

Новости
ОЛЕГ КУЖМАН: ЗІ СВЯТОМ, КОЛЕГИ!

Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман звернувся до всіх журналістів області:« Зі святом, колеги! Саме так називаю майстрів пера і ефіру. Ви покоління нового слова! Ви й насправді колеги, бо допомагаєте владі сприймати всі виклики сьогодення, відчути настрої і прагнення людей. Ви володієте найціннішим в сучасному світі …