ОЛЕГ КУЖМАН: ОНОВЛЮЄМО БОЖЕДАРІВКУ

Новости

112 Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман привітав учнів Божедарівської опорної школи з останнім дзвоником. Школа, де панує добро стає сучасною для 440 учнів Божедарівки та ще кількох сіл громади. Олег Кужман також ознайомився з ходом реконструкції. Нове вбрання заклад приміряє вперше з моменту відкриття. На повне перезавантаження школи чекають не лише учні, батьки і вчителі, а всі мешканці селища. «Наші діти варті того, щоб здобувати освіту в найкращих умовах. На Дніпропетровщині перезавантажуємо школи, які десятиліттями не бачили ремонту. Робимо старі заклади сучасними, комфортними та яскравими. Реальний приклад – Божедарівська опорна школа», – відзначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. Школа – вже з новою покрівлею та металопластиковими вікнами. Замінили й систему каналізації та водовідведення. У класах установили інтерактивні дошки, обладнали лінгафонний кабінет. DSC_1441

Олег Кужман також відвідав родину одного з найпочеснішого мешканця Божедарівки, учасника війни Григорія Євменовича Степаненка. Незважаючи на свій поважний вік, фронтовик веде активний спосіб життя: водить авто, дає лад на городі і обійсті, готується до свого 98-річчя. Війну пройшов зв’язківцем від першого до останнього дня. Має бойові ордени, зокрема, орден Слави – за оборону Криму.

«Такі люди – гордість нашої рідної Дніпропетровщини і приклад для молодого покоління», – сказав Олег Кужман.

DSC_1463

Олег Миколайович також оглянув хід будівництва амбулаторії. Ще два місяці тому тут були лише металеві конструкції, нині ж розпочали внутрішнє оздоблення. Головне, що для сімейних лікарів одночасно облаштовують при амбулаторії і житло.

Олег Кужман також повідомив мешканцям Божедарівської ОТГ про те, що продовжується ремонт доріг. Зокрема, у с.Болтишка. До кінця червня будуть оновлені вул. Садова, вул. Гагаріна, пров. Шевченка.

Ірина Світла

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Нові-старі обличчя в Зе!команді на Дніпропетровщині…

Щойно дізнались з офіційної сторінки народного депутата України Валентина Дідича про кандидата від “Слуги народу” по одномандатному виборчому округу №40, що на Дніпропетровщині.

Новости
У Нікополі суддя затягує розгляд справи щодо марганецького держслужбовця, яку звинувачують у хабарництві…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова У місті Марганець кожен другий запитує: як там справа щодо хабарників з виконкому?! Це питання я чую кожного дня та обіцяв розповісти нашим читачам, якщо стане щось відоме про це.

Новости
За зверненням Андрія Денисенка розпочалося слідство щодо незаконного заволодіння Марганецьким водоканалом

За зверненням народного депутата України Андрія Денисенка прокуратура порушила кримінальне провадження за фактом можливого зловживання владою посадовими особами міської ради Марганцю. Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.