У Марганці влада з четвертого разу все ж таки протягла проекти рішення, щодо компенсаційних виплат…

Новости

19 06 05 vikonkom Сьогодні 05.06.2019 року пройшло третє засідання позапланового виконавчого комітету Марганецької міської ради за останні десять днів. Про це нам стало відомо із статті на офіційному сайті виконкому:
На розгляді було два проекти рішення: стосовно здійснення компенсаційних виплат за організацію соціальних та пільгових перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування за рахунок коштів міського бюджету і затверджено автоперевізників, яким 2019 році буде подовжено виплату компенсацій за пільгове перевезення окремих категорій громадян та організацію соціальних перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Марганці за рахунок коштів міського бюджету управління праці та соціального захисту населення. За обидва рішення проголосували одноголосно.

Тепер ці проекти рішення дозволять безпідставно депутату Марганецької міської ради Віталій Сметанко разом із перевізником Рубель А.Л. отримувати щомісяця з міського бюджету 67500 грн.

Исполком 05062019

Як ми всі вже зрозуміли такий ажіотаж був викликаний лобіювання одного з підприємця і депутата. Саме йому постійно влада виділяє міські кошти та ділянки землі під МАФи, мабуть за правильне голосування й активну підтримку Жадько.

Давайте подивимось знов, як міська влада просувала ці проекти, але в них нічого не виходило.

Читайте також: На Дніпропетровщині міський голова змушує людей порушувати закон України

Жадько навіть звернулась до Марганчан на своєму брехня.тв каналі у Youtube та заявила, що ні вона, ані її посіпаки не будуть підтримувати жодного з перевізників.

У підсумку ці проекти були прийняті.

Ось і робіть висновки, чому Жадько саме Рубелю та Сметанку надає переважне право.

Читайте також: У Марганці пройшов позачерговий виконком, третя спроба влади протягнути вигідний їй проект рішення…

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звертається до правоохоронних органів порушити кримінальну справу за нецільове використання бюджетних коштів службовою особою за попереднім зговором групою осіб та притягнути до кримінальної відповідальності міського голову О. Жадько.

Ми будемо і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *