ОЛЕГ КУЖМАН: ДІТИ І СТАРШЕ ПОКОЛІННЯ НАЙБІЛЬШЕ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ УВАГИ І ДОПОМОГИ

Новости

Solone_gerb Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман свій робочий день розпочав у Солоному. Цікавився у людей, що необхідно вирішити в першу чергу для подальшого розвитку району і покращення життя його мешканців. На місцевому ринку приємно вразило те, що тут найнижча в області плата за право торгувати. Тому і ціни не зашкалюють. Під час відвертого спілкування найчастіше звучала болісна тема надто низьких пенсій. Тож люди великі надії покладають на новий парламент, новообрані депутати якого звернуть у вагу на пенсіонерів. Солонянці помічають і зроблене: люди дякували за нову школу, за ті дороги, які вже відремонтовано, навіть запропонували створити при районній лікарні невеличке відділення для людей похилого віку, за якими нікому доглядати.

_MG_2198

Олег Кужман оглянув хід будівництва групового будинку для дітей -сиріт. Тут будуть жити ті, хто лишився без батьківської опіки. У них буде справжній сучасний дім. Комфортні кімнати відпочинку, ігрові, велика зала, кухня. Мешканці сусіднього багатоповерхового будинку, підійшовши до Олега Миколайовича запевнили, що теж допомагатимуть діткам, приноситимуть смаколики. Незабаром тут оселяться десять дітей, для яких виділено десять працівників. Малеча навчатиметься у новій опорній школі.

_MG_2353

«Таке щире спілкування з місцевими мешканцями – для мене унікальний шанс не лише відчути настрої людей, а з першоджерел дізнатися проблеми сьогодення і порадитися з мешканцями про шляхи їх вирішення» – зазначив Олег Кужман.

Ірина Світла

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Увага! Запасаємось питною водою!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова У зв’язку з проведенням планових профілактичних робіт на насосних станціях водопроводу і каналізації, буде припинено подачу води населенню і підприємствам міста з 7:00 08.06.2019 року до 7:00 09.06.2019 року.

Новости
ОЛЕГ КУЖМАН: ЗІ СВЯТОМ, КОЛЕГИ!

Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман звернувся до всіх журналістів області:« Зі святом, колеги! Саме так називаю майстрів пера і ефіру. Ви покоління нового слова! Ви й насправді колеги, бо допомагаєте владі сприймати всі виклики сьогодення, відчути настрої і прагнення людей. Ви володієте найціннішим в сучасному світі …

Новости
У Марганці влада з четвертого разу все ж таки протягла проекти рішення, щодо компенсаційних виплат…

Сьогодні 05.06.2019 року пройшло третє засідання позапланового виконавчого комітету Марганецької міської ради за останні десять днів. Про це нам стало відомо із статті на офіційному сайті виконкому:На розгляді було два проекти рішення: стосовно здійснення компенсаційних виплат за організацію соціальних та пільгових перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування за рахунок …