Коли мер Марганця не чує громаду та депутатів – це до добра не доведе… (ОНОВЛЕНО)

Новости

Сессия 29.08.2019 01.avi_snapshot_24.27

Сьогодні 29 серпня 2019 року відбулась чергова сесія, яка була перенесена з 10-ої ранку на 13-ту годину через відсутність кворуму.

(Як завжди міській голова в котре порушає Законодавство України, Жадько оголосила перерву в роботі сесії, яку вона навіть не змогла відкрити. Тому оголошувати перерву в події, яка навіть не була відкрита це протизаконно).

Близько 10-ої години біля будівлі виконкому виникла суперечка щодо корупційної складової проектів рішень винесених на сесію. Цілий пакет проєктів рішень бюджету містив у собі нераціональне використання коштів. Депутати вимагали за кожний пункт проголосувати окремо. Також одночасно з цим, біля будівлі виконкому проходив мітинг батьків шкіл №11 та №7 стосовно того, що вони не згодні з фальсифікованими результатами конкурсів директорів. Люди вимагали зустрічі з мером, але та відмовилась спілкуватися та втікла від людей й швидко перенесла сесію на другу частину дня.

О 13-ій годині розпочалась сесія зі звіту прокурора, якому я, як кореспондент ІА “Стоп корупції ТВ”, задав питання щодо мого побиття у 2017 році.

Сессия 29.08.2019 01.avi_snapshot_05.18

Депутати пропонували підвищити виділення коштів на інсулін, підвищити виділення коштів воїнам АТО, змінити розподіл бюджету між установами міста. Також виникло багато питань щодо приватизація об’єктів територіальної громади, а по-простому їх викуп за безцінь. Частина цих рішення прийнята не була, наприклад: депутати запропонували “забрати” виділення 115 тисяч гривень приватній газеті “Шахтар Марганця”, яка з цього року вже не належить місту і є власністю О. Мухіной, задля висвітлення новин та “забрати” 140 тис. гривень на вариво борщів Олени Анатоліївни. Депутати вимагали ці гроші перекинути на інсулін та воїнам АТО. Але Жадько відмовилась і тому вони не підтримали це рішення і воно не було прийняте. Після цього фіаско Жадько вирішила провести ще “надзвичайну” позачергову сесію завтра зранку. Де буде протягувати ці питання, а також виділення коштів на погорілий полігон. Вони вже попрацювала з “непокірними” депутатами – адже їх думки ніхто не питає.

Сессия 29.08.2019 02.avi_snapshot_03.21

Будинки по вулиці Парковій №8 та №9, Жадько хоче продати за дуже маленьку вартість, а саме за 500 тис. та 300 тис. гривень, аргументуючи це тим що вони зробили багатомільйонний ремонт. (Але дуже дивно – чому було не продати згідно закону ці будинки бажаючим, а не робити фікцію, передавши їх спочатку в оренду, а потім продавати за безцінь). Хоча ми всі добре пам’ятаємо, що будівля пологового будинку була у задовільному стані і не потребувала великого ремонту.

Нагадуємо, завтра 30 серпня 2019 року о 08:00 ранку відбудеться сесія марганецької ради, де Жадько протягне всі ці рішення.

Сессия 29.08.2019 02.avi_snapshot_04.05

Пропонуємо Вашій увазі переглянути фрагменти чергової сесії без коментарів та зробити свої висновки.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Народне зібрання (відео)

Сьогодні, 22 вересня 2019 року у сквері Шевченко відбулося Народне зібрання з метою обговорення наболілих проблем та складання резолюції…

Новости
БОГОСЛУЖІННЯ у Марганці В ДЕНЬ СВЯТА ЧУДА АРХИСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА В ХОНАХ

19 вересня 2019 р., в день спомину чуда архистратига Божого Михаїла в Хонах, у храмі на честь свв. первв. апп. Петра Павла було звершено святкове богослужіння, яке очолив тимчасово виконуючий обов’язки настоятеля храму ігумен Меркурій (Скороход) у співслужінні кліриків храму св. прав. Петра Калнишевського м. Нікополя ієромонаха Спиридона (Циганова) та …

Новости
Запрошення на Народне зібрання…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова У неділю, 22 вересня 2019 року, о 10.00 у сквері ім Т.Г. ШЕВЧЕНКО відбудеться Народне зібрання за Свої права та проти свавілля місцевої влади…