На Дніпропетровщині міська влада грабує бюджет в очікуванні виборів – активісти (фото, відео)

Новости
ispolkom
Марганецкий очевидец

У місті Марганці Дніпропетровської області корупція з боку мера стає дедалі нахабнішою. Про це повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу в Марганці Володимир Садиков.

Через безкарність марганецькі посадовці готуються до місцевих виборів, відверто використовуючи бюджет громади. Саме корупційну складову у проєктах рішень помітили депутати, готуючись до чергової 53-ої сесії. Наприклад, виділення з бюджету Марганця 115 тис. грн задля піару мера приватній газеті “Шахтар Марганця”, яку очолює близька подруга голови міста. Сюди ж депутати відносять 140 тис. грн на проведення передвиборчих свят, на яких містянам безкоштовно пані голова власноруч роздає їжу.

Також сюди віднесли виділення 150 тис. грн на закритий з 2011 року полігон, який не має ніякої охорони, огородження, але на нього місцеве комунальне підприємство звозить незаконно сміття. Зауважимо, закритий полігон уже четверту добу поспіль горить, отруюючи повітря всього міста та навколишніх сіл. 26 серпня відбулось займання сухих гілок, що викликало масштабну пожежу, дим від якої було видно за десятки кілометрів.

Ще очільниця Марганця вирішила продати за безцінь два великих приміщення (колишньої 4-ох поверхової будівлі пологового будинку за 500 тис. грн.

68694888_2653468304664569_3300489127807418368_n

А крім цього – двоповерхову споруду колишньої неврології за 300 тис. грн, стверджують місцеві громадські активісти.

DSC03074

Аргументує пані Жадько це багатомільйонним ремонтом з боку підприємців, які наразі орендують вищезгадані приміщення задля комерційної діяльності.

Тому о десятій годині ранку депутати намагались виключити ці корупційні пункти з проєкту рішень, а також прохали голову міста, щоб та вийшла та поспілкувалася з мітингувальниками щодо призначення нових директорів шкіл. Але мер Олена Жадько, повністю проігнорувавши всі ці вимоги, перенесла сесію на другу половину дня, не розпочавши її на підставі відсутності кворуму.

Тому мер Марганця Жадько провела ще одну сесію зранку наступного дня, домовившись з кишеньковими депутатами, яких не вистачало для ухвалення рішень.

О 8-ій годині 30-ого серпня було ухвалено три проєкти рішень більшістю голосів, завдяки яким громада знов втратила чималу суму міського бюджету та надала чергову змогу провести повномасштабну передвиборчу компанію чинному голові.

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Народне зібрання (відео)

Сьогодні, 22 вересня 2019 року у сквері Шевченко відбулося Народне зібрання з метою обговорення наболілих проблем та складання резолюції…

Новости
БОГОСЛУЖІННЯ у Марганці В ДЕНЬ СВЯТА ЧУДА АРХИСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА В ХОНАХ

19 вересня 2019 р., в день спомину чуда архистратига Божого Михаїла в Хонах, у храмі на честь свв. первв. апп. Петра Павла було звершено святкове богослужіння, яке очолив тимчасово виконуючий обов’язки настоятеля храму ігумен Меркурій (Скороход) у співслужінні кліриків храму св. прав. Петра Калнишевського м. Нікополя ієромонаха Спиридона (Циганова) та …

Новости
Запрошення на Народне зібрання…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова У неділю, 22 вересня 2019 року, о 10.00 у сквері ім Т.Г. ШЕВЧЕНКО відбудеться Народне зібрання за Свої права та проти свавілля місцевої влади…