В Марганці відновлюють постраждалі від ворожих обстрілів будинки

Кожна родина та кожен будинок, що постраждали від ворожих прильотів, знаходяться під пильним контролем міського голови Геннадія Боровика. Відновлюється житло, ремонтуються покрівлі та вікна, постраждалим надається допомога. Працюють всі разом – міська влада, управління капітального будівництва, міжнародні фонди, задля того, щоб люди знали – вони зі своєю бідою не залишилися наодинці. 

Про це повідомляють в Марганецькій міськраді.

«Увечері 15 березня нас сильно було обстріляно.  На другому поверсі квартира обвалилася вщент. Вже наступного дня профільна комісія була у нас і обстежувала руйнування. Ми написали заяву у виконкомі. Одразу виїхала будівельна бригада і за декілька днів усе полагодили: було відновлено дах (покладено шифер і встановлено необхідні дерев’яні конструкції). Вікна забиті OSB-дошками. Щира подяка всім, хто допоміг нам у таку скрутну хвилину, – жителька по вул. Маяковського,  Тетяна Волощук.

«Будівельники – молодці. Настільки відповідальні люди. Розпитали нас, як краще, що потрібно… І працювали без зупинки. Мій син зараз у ЗСУ, так він каже:  «Мамо, передай цим хлопцям велике дякую. Я вже тут спокійний, що у вас є поруч такі люди, які допомагають», – жителька по вул. Маяковського, Тамара Михайлівна.

«Я у цьому домі старожил – 35 років тут мешкаю. Тому все, що стосується будинку, сприймаю дуже емоційно.  Від обстрілів було пошкоджено дах. Після обстеження комісією, до нас виїхала будівельна бригада і полагодила покрівлю.  Щира вдячність міському голові Геннадію Васильовичу, який не залишився осторонь і допоміг нам», – жителька Південного кв-лу, Ніна Василівна Горбунова.

 

Scroll to Top
Догори