У Росії у Пригожина зростає рейтинг довіри

Довіра росіян до власника групи "Вагнер" Євгена Пригожина значно зросла. Якщо місяць тому його назвали лише 1% опитаних, то вже у травні 4% найбільше довіряють саме йому. Про це, з посиланням на дані опитування незалежного "Левада-центру".
За даними опитування, найчастіше респонденти називають політиками та громадськими діячами, яким довіряють найбільше, президента Володимира Путіна (42%). На другому місці прем'єр-міністр Михайло Мішустін (18%), на третьому – міністр закордонних справ Сергій Лавров (14%).
Також жителі Росії довіряють військовому міністру Сергію Шойгу (10%).
Респонденти назвали колишнього президента Дмитра Медведєва (4%), лідера КПРФ Геннадія Зюганова (4%), спікера Держдуми В'ячеслава Володіна (3%), мера Москви Сергія Собяніна (3%).
У рейтингу також присутні пропагандисти Володимир Соловйов (2%) та Дмитро Пєсков (2%).
Хто такий Пригожин
Уродженець Ленінграда Пригожин відсидів близько 10 років у 1980-х за кримінальні злочини. До війни з Україною Пригожин був відомий як "кухар Путіна" та засновник військової групи "Вагнер", яка в основному займалася операціями в Африці та Сирії.
У березні 2022 року гурт залучено до війни проти України. 2022 року Пригожин набрав у російських в'язницях десятки тисяч ув'язнених, більшість із яких загинула на Донбасі під час штурму Бахмута.
Останнім часом різко зросла медійна активність Пригожина. Він різко критикує військове відомство РФ, а також самого Путіна, якого він назвав "щасливим дідусем".

Scroll to Top
Догори