Чоловік приїхав до України наприкінці минулого року, проте після закінчення дозволеного строку перебування добровільно не покинув державу. Запорізькі міграційні поліцейські разом із працівниками ДМС супроводили його до прикордонного пункту пропуску.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/09/84.jpg)
Чоловік приїхав до України наприкінці минулого року, проте після закінчення дозволеного строку перебування добровільно не покинув державу. Запорізькі міграційні поліцейські разом із працівниками ДМС супроводили його до прикордонного пункту пропуску.