На Дніпропетровщині ще п'ятьом дітям із діагнозом глухота провели кохлеарну імплантацію. Сьогодні хлопцям та дівчатам підключили зовнішній апарат. Кожен з маленьких пацієнтів по-різному відреагував на звуки, якими повниться місто.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/09/vukho.jpg)
На Дніпропетровщині ще п'ятьом дітям із діагнозом глухота провели кохлеарну імплантацію. Сьогодні хлопцям та дівчатам підключили зовнішній апарат. Кожен з маленьких пацієнтів по-різному відреагував на звуки, якими повниться місто.