Матір з дитиною та її батьків вивезли до обласного центру. У липні цього року вони повернулась до рідної домівки із надією заготовити консервацію, проте були вимушені евакуюватися через постійні обстріли.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/09/40.jpg)
Матір з дитиною та її батьків вивезли до обласного центру. У липні цього року вони повернулась до рідної домівки із надією заготовити консервацію, проте були вимушені евакуюватися через постійні обстріли.