33-річний запоріжанин шукав «легкого» заробітку в оселях жителів міста. Шляхом віджиму вікон або зламу дверей він встиг проникнути до п’ятьох будинків, звідки викрав різноманітне майно – від книжок і алкоголю до побутової техніки.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/09/30.jpg)
33-річний запоріжанин шукав «легкого» заробітку в оселях жителів міста. Шляхом віджиму вікон або зламу дверей він встиг проникнути до п’ятьох будинків, звідки викрав різноманітне майно – від книжок і алкоголю до побутової техніки.