Фінляндія планує заборонити в’їзд авто з російською реєстрацією – ЗМІ

Фінляндія слідом за країнами Балтії планує заборонити в'їзд легкових автомобілів з російською реєстрацією. Про це стало відомо телерадіокомпанії Yle.
Фінляндія хоче слідувати загальній більш жорсткій лінії ЄС. Міністр закордонних справ Еліна Валтонен повинна повідомити про це у п'ятницю.
Рішення ґрунтується на політиці Європейської комісії, рекомендації щодо втілення якої були випущені тиждень тому. Забороняючи в'їзд легкових автомобілів, зареєстрованих в Росії, Єврокомісія має на меті запобігти ухиленню від санкцій.
Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна на брифінгу в середу пояснив, що обмеження мають більший ефект, коли вони застосовуються разом, і це збільшує ціну, яку Росія платить за війну.
За інформацією Yle, автомобілі, в яких перебуває менше десяти осіб, зареєстровані в Росії, більше не зможуть перетинати кордон. Існують деякі винятки з цього правила. Коли саме заборона набуде чинності, не повідомляється.
Фінляндія посилила свою візову політику через агресивну війну Росії в Україні. Рух на східному кордоні зменшився, але він все ще залишається відносно завантаженим.

Scroll to Top
Догори