Азербайджан вимагає виведення вірменських військ з Карабаху

Азербайджан заявляє, що Вірменія має вивести свої війська із Нагірного Карабаху, оскільки це "єдиний шлях до миру" в регіоні. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Азербайджану.
В азербайджанському МЗС стверджують, що "локальні антитерористичні заходи" у Нагірному Карабаху – це реакція на "низку масштабних військових провокацій і терактів" з боку сил Вірменії.
"Метою заходів є незаконні військові з'єднання та військова інфраструктура. Азербайджанська сторона в жодному разі не націлилася на мирних жителів. Зокрема, необхідно вірменському цивільному населенню триматися якомога далі від військових цілей", – стверджується в заяві.

В МЗС заявляють, що присутність вірменських збройних сил у Карабаху "собою серйозну загрозу регіональному миру і стабільності".
"Єдиний спосіб домогтися миру і стабільності в регіоні – беззастережно і повністю вивести вірменські збройні сили з Карабаського регіону Азербайджану", – йдеться в заяві.
Раніше стало відомо, що Азербайджан заявив про початок "локальних антитерористичних заходів" у невизнаному Нагірному Карабаху.

Scroll to Top
Догори