Студенти вишів Дніпропетровщини змагалися за звання найкращої волейбольної збірної. Загалом фінал обласних змагань зібрав близько сорока учасників. Чемпіонство здобула команда «Дніпровської політехніки». Про це повідомили в ОВА.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/09/komanda.jpg)
Студенти вишів Дніпропетровщини змагалися за звання найкращої волейбольної збірної. Загалом фінал обласних змагань зібрав близько сорока учасників. Чемпіонство здобула команда «Дніпровської політехніки». Про це повідомили в ОВА.