Вчора вночі, 20 вересня, патрульні Кривого Рогу отримали повідомлення про хуліганство на вулиці Героїв АТО. Заявник пояснив, що невідомий чоловік щось кидає у вікна будинку та поводиться неадекватно.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/09/49-2.jpg)
Вчора вночі, 20 вересня, патрульні Кривого Рогу отримали повідомлення про хуліганство на вулиці Героїв АТО. Заявник пояснив, що невідомий чоловік щось кидає у вікна будинку та поводиться неадекватно.