Організував «бізнес» так званий «смотрящий» за лівим берегом Дніпра. До своєї діяльності 42-річний чоловік залучив ще одного «кримінального авторитета», який відповідав за вивід коштів з-за кордону та переведення їх у готівку.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/09/118.jpg)
Організував «бізнес» так званий «смотрящий» за лівим берегом Дніпра. До своєї діяльності 42-річний чоловік залучив ще одного «кримінального авторитета», який відповідав за вивід коштів з-за кордону та переведення їх у готівку.