З 24 вересня по 1 жовтня у Рівному проходив Чемпіонат України з боксу серед юніорів. У складі збірної команди Дніпропетровської області виступали два спортсмени з Камʼянського, які завоювали нагороди найвищого ґатунку.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/10/183.jpg)
З 24 вересня по 1 жовтня у Рівному проходив Чемпіонат України з боксу серед юніорів. У складі збірної команди Дніпропетровської області виступали два спортсмени з Камʼянського, які завоювали нагороди найвищого ґатунку.