Автопригода сталась вчора ввечері, 10 жовтня, у Вільнянському районі. Водійка легковика не помітила на проїжджій частині чоловіка, який лежав на дорозі та скоїла наїзд. Від отриманих травм постраждалий загинув на місці.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/10/7-1.jpg)
Автопригода сталась вчора ввечері, 10 жовтня, у Вільнянському районі. Водійка легковика не помітила на проїжджій частині чоловіка, який лежав на дорозі та скоїла наїзд. Від отриманих травм постраждалий загинув на місці.