Після спільного відвідування дня народження товариша підозрюваний побив потерпілого, внаслідок чого останнього госпіталізували до обласної лікарні. Злочин стався 3 серпня в одному з будинків приватного сектору міста.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2023/10/71.jpg)
Після спільного відвідування дня народження товариша підозрюваний побив потерпілого, внаслідок чого останнього госпіталізували до обласної лікарні. Злочин стався 3 серпня в одному з будинків приватного сектору міста.