Сьогодні, 15 квітня, окупанти 17 разів вдарили по Нікопольщині. Запустили 12 безпілотників та близько трьох десятків артилерійських снарядів. Гатили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадам.
![](https://marganec.net/wp-content/uploads/2024/04/435.jpg)
Сьогодні, 15 квітня, окупанти 17 разів вдарили по Нікопольщині. Запустили 12 безпілотників та близько трьох десятків артилерійських снарядів. Гатили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадам.