Колишнього голову сільської ради Павлоградського району обвинувачують у зловживанні службовим становищем під час закупівлі модульних укриттів для дітей. Посадовець підписав документацію та погодив перерахування бюджетних коштів підрядній організації, попри виявлені порушення. Зокрема, слідчі встановили, що укриття не відповідали встановленим вимогам безпеки.
У 2023 році в межах процедури публічних закупівель було укладено договір на придбання та встановлення трьох модульних укриттів на території навчального закладу. Попри те, що поставлені споруди не відповідали державним стандартам та не забезпечували належного рівня захисту дітей, обвинувачений підписав необхідні документи, прийняв роботу та погодив оплату. У результаті на рахунок підрядної організації було безпідставно перераховано майже 5 мільйонів гривень бюджетних коштів.
Унаслідок протиправних дій територіальній громаді завдано значних матеріальних збитків, а кошти, передбачені для забезпечення безпеки дітей, використано неналежним чином.
Слідчі Дніпровського районного управління поліції № 2 за погодженням із Дніпропетровською обласною прокуратурою та Лівобережною окружною прокуратурою міста Дніпра завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України — зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Намагалася втекти з країни: прикордонники затримали сімох чоловіків з різних областей України;
У Дніпрі чоловіка засудили до 8 років ув’язнення за умисне вбивство: деталі;
Поліція Дніпра встановлює особу чоловіка, тіло якого виявили у Дніпровському районі міста.

