Бізнес на кістках або нічого особистого «Стоп корупції» проводить розслідування стосовно корупційних схем (а саме умисне знищення комунальних підприємств міста задля збагачення окремих наближених до мера Жадько осіб) і ось наразі в одному випадку ми дізнались цікаві подробиці.
![0_161016_d38dfae6_orig-width611-height482-border0-title152-611x482](https://marganetz.files.wordpress.com/2017/01/0_161016_d38dfae6_orig-width611-height482-border0-title152-611x482.jpg?w=700)
Головною темою, якою він факультативно з партійною діяльністю почав займатися, стало кураторство кладовищ в місті через свою фірму ЖКП «Благоустрій» (офіційно займається комунальною сферою), а якщо бути точніше звинувачення сиплються щодо незаконного заволодіння ним Марганецьких кладовищ. Зрозуміло, що цей «чорний» бізнес приносить колосальні доходи, за що він «вдячний» меру Жадько.
Читайте також: На Дніпропетровщині посадовці збагачуються на горі Марганчан…
Після нашої статті ми написали декілька звернень до міського голови і сподівалися, що розкрадання та кришування на кладовищах припиняться і буде цим займатися комунальне підприємство, а не пацюки.
![Screenshot_2018-07-09 Надання інформації - запит до Марганецька міська рада](https://farm2.staticflickr.com/1787/42580615304_e5e1fc9f35_o.png)
І ось яку відповідь отримав наш активіст:
![attachment 03](https://farm2.staticflickr.com/1802/28429529567_261fa10098_o.jpg)
![attachment 04](https://farm1.staticflickr.com/920/43248953942_02077310e3_o.jpg)
Після цієї відповіді всім все стало зрозуміло що бізнес на горі це бізнес ЖАДЬКО…
Ви пам’ятаєте в якому жахливому стані знаходяться кладовища міста… зверніть увагу на те що балансоутримувачем є КП «Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м. Марганця».
![Screenshot_2018-07-09 Благоустрій території кладовища м Марганець Дніпропетровської обл](https://farm2.staticflickr.com/1781/29429299848_2e1f581e9a_o.png)
Джерело скріну: Благоустрій території кладовища м.Марганець Дніпропетровської обл.
їм надали кошти на Благоустрій території кладовища м.Марганець Дніпропетровської обл. Строк виконання робіт з 04 квітня 2018 р. по 31 грудня 2018 р… і на перший вигляд справа добра але… це ж гроші і ось чомусь сьогодні 09.07.2018 р. о 10:30, КП «Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м. Марганця» чомусь відмовився від договору? А саме Петрук — керівник цього підприємства написав доп. угоду на зменшення суми на 90 тис. гривень. Бо сьогодні 09.07.2018 р. о 11:30 необхідно було укласти договір з фірмою наближеною до депутата Марганецької міської ради, на таку ж саму суму грошей. Збіг? Не думаємо!
![Screenshot_2018-07-09 Благоустрій території кладовища м Марганець Дніпропетровської області](https://farm1.staticflickr.com/845/41489625750_704f6c584e_o.png)
Джерело скріну: Благоустрій території кладовища м. Марганець Дніпропетровської області
Пам’ятаєте статтю: Марганецький осередок викрив корупційну складову та корупційний ланцюжок влади депутата фіктивних фірм у конкурсі через систему «Прозорро»…, де заступник міського голови Приймак разом з членами конкурсного комітету викрили пов’язаність фірм ПП «АВІГНЯ СТ» ЕДРПОУ 33796221 і ТОВ «ЖБК БЛАГОУСТРІЙ» ЕДРПОУ 40335542 остання фірма це дитя пана Бондаренка… ось громада і робіть висновки…
А ми зробимо звернення до правоохоронних органів і про результат повідомимо громаду.
ГО «Стоп Корупції» м. Марганець
stopkor.marganets@ukr.net
(066) 634 86 82