![0_167329_3da3113d_orig-width720-height560-border0-titlecorruption](https://marganetz.files.wordpress.com/2017/03/0_167329_3da3113d_orig-width720-height560-border0-titlecorruption.jpg?w=182&h=142)
14.08.2018 р. пройшли громадські слухання з наболілих питань мешканців міста… Почалося все з того, що керівництво Марганця о 17-00 в приміщенні міської ради зігнали дітей, мабуть для того, щоб зірвати громадські слухання або зробити якісь провокації! Але в міського голови це не вийшло…
Подібна тактика вже всім відома з боку Мордора, коли використовують жінок та дітей у своїх ганебних вчинках, особливо в військових діях…
Що ж до самих зборів учнів в день коли небайдужі містяни вирішили зібратися. На шпальтах Марганецького пабліку «Типичный Марганец» з’явилась цікава публікація-висновок: С НОВЫМ УЧЕБНЫМ ГОДОМ ИЛИ ЕЩЕ ОДИН ПРИМЕР ВРАНЬЯ МЕРА.
![Screenshot_2018-09-01 Типовий Марганець ™](https://farm2.staticflickr.com/1864/43705539614_679bc0ed30_o.png)
А ось саме розпорядження:
![rozporyadzhennya_Den_nezalezhnosti_urochistosti Страница_1](https://farm2.staticflickr.com/1848/29485821377_c969aeff82_o.jpg)
![rozporyadzhennya_Den_nezalezhnosti_urochistosti Страница_2](https://farm2.staticflickr.com/1842/29485820937_1ee687ebc8_o.jpg)
Взагалі наш мер тільки й робить, що постійно бреше та погрожує всім хто намагається хоч, якось висловлювати свої думки та змінити життя міста Марганець на краще. Одних вона називає гадами та осами, інших – продажними.
А іноді застосовується сила…
![DSC_0069](https://farm5.staticflickr.com/4491/23698670338_7c9f0ce840_o.jpg)
![DSC_0086](https://farm5.staticflickr.com/4463/37531755372_e601fc6ebb_o.jpg)
![0_159581_718ec79a_orig-width640-height480-border0-title14458904_753849124717904_1486313069_n-alt14458904_753849124717904_1486313069_n](https://marganetz.files.wordpress.com/2016/09/0_159581_718ec79a_orig-width640-height480-border0-title14458904_753849124717904_1486313069_n-alt14458904_753849124717904_1486313069_n.jpg?w=700)
![DSC_0606](https://marganetz.files.wordpress.com/2017/04/dsc_0606.jpg?w=700)
З цього приводу згадуєш слова великого українського письменника Тараса Григоровича Шевченко: Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!
![1398266196_1-borites](https://farm2.staticflickr.com/1869/43520000945_c76e97a0bb_o.jpg)
Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян…
ГО «Стоп Корупції» м. Марганець
stopkor.marganets@ukr.net
(066) 634 86 82