![DSC_0355](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0355.jpg?w=182&h=122)
Сьогодні, 19 січня 2020 року віряни відзначають Хрещення Господнє.
У храмі Святих Апостолів Петра і Павла Помісної Православної церкви України в місті Марганець відбулася святкова літургію, яку очолив протоієрей Роман Канюка.
![DSC_0077.jpg](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0077-1.jpg?w=700)
![DSC_0090](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0090-1.jpg?w=700)
![DSC_0127](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0127-1.jpg?w=700)
![DSC_0138](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0138-1.jpg?w=700)
![DSC_0142](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0142-1.jpg?w=700)
![DSC_0162](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0162-1.jpg?w=700)
![DSC_0178](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0178-1.jpg?w=700)
![DSC_0179](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0179-1.jpg?w=700)
![DSC_0194](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0194-1.jpg?w=700)
![DSC_0212](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0212-1.jpg?w=700)
![DSC_0222](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0222-1.jpg?w=700)
І за традицією на березі Каховського водосховища містяни зібрались задля купання у крижаній воді. На Хуторі Козака, що у селищі Острів було багато людей. Але на жаль не всі розуміють мету цього Свята. Гучна російськомовна попса, горілка та шашлики – знецінили усю сутність служби та духовного очищення. Не дивлячись на це все, воду освятили та окропили нею усіх присутніх.
Зі Святом Вас Марганчани! “ХРИСТОС ХРЕСТИВСЯ”.
![DSC_0391.jpg](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0391.jpg?w=700)
![DSC_0389.jpg](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0389.jpg?w=700)
![DSC_0245](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0245.jpg?w=700)
![DSC_0233](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0233.jpg?w=700)
![DSC_0259](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0259.jpg?w=700)
![DSC_0265](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0265.jpg?w=700)
![DSC_0274](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0274.jpg?w=700)
![DSC_0311](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0311.jpg?w=700)
![DSC_0285](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0285.jpg?w=700)
![DSC_0350](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0350.jpg?w=700)
![DSC_0303](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0303.jpg?w=700)
![DSC_0291](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0291.jpg?w=700)
![DSC_0319](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0319.jpg?w=700)
![DSC_0279](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0279.jpg?w=700)
![DSC_0335](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0335.jpg?w=700)
![DSC_0336](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0336.jpg?w=700)
![DSC_0345](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0345.jpg?w=700)
![DSC_0360](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0360.jpg?w=700)
![DSC_0366](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0366.jpg?w=700)
![DSC_0383](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0383.jpg?w=700)
![DSC_0386](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0386.jpg?w=700)
![DSC_0388](https://marganetz.files.wordpress.com/2020/01/dsc_0388.jpg?w=700)