У Павлограді правоохоронці повідомили про підозру 22-річному чоловіку, якого підозрюють у скоєнні ДТП із тяжкими наслідками. За даними слідства, він сів за кермо напідпитку та збив 5-річну дівчинку на пішохідному переході.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
Аварія сталася ввечері 18 червня близько 20:50. Попередньо встановлено, що водій власного автомобіля рухався містом і на нерегульованому пішохідному переході наїхав на дитину, яка переходила дорогу разом із матір’ю.
Унаслідок ДТП дівчинка отримала численні травми. Її госпіталізували до лікарні, наразі вона перебуває у тяжкому стані.
Водія затримали. За результатами перевірки, в його крові виявили 1,25 проміле алкоголю.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Дніпропетровщині розширили зону обов’язкової евакуації родин з дітьми через безпекову ситуацію;
Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан здобув золото престижного турніру World Athletics в Естонії;
Між Дніпром та Харковом запустять новий регіональний поїзд: оприлюднено розклад.

