Викрав Mercedes у знайомого та поїхав до Дніпра: на Дніпропетровщині чоловіку повідомили про підозру

У Самарівському районі поліцейські викрили 43-річного чоловіка, якого підозрюють у незаконному заволодінні автомобілем Mercedes-Benz.

За даними слідства, 14 червня в селі Орлівщина чоловік, який тимчасово проживав разом із власником авто, непомітно взяв із його сумки ключі від машини. Після цього він сів за кермо Mercedes та поїхав у бік Дніпра.

Після звернення потерпілого правоохоронці оперативно розпочали пошуки. Невдовзі вони встановили особу підозрюваного та розшукали викрадений автомобіль.

Фігурантом справи виявився 43-річний житель Дніпра. Йому вже повідомили про підозру за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Наразі триває досудове розслідування. За скоєне чоловіку загрожує до п’яти років позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На Дніпропетровщині розширили зону обов’язкової евакуації родин з дітьми через безпекову ситуацію;

Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан здобув золото престижного турніру World Athletics в Естонії;

Між Дніпром та Харковом запустять новий регіональний поїзд: оприлюднено розклад.

Більше новин на REPORTER.ua

Прокрутка до верху