Про те, як щури почали бігти з корабля “Олена Ж.”

Новости
Марганецкий очевидец

 

Screenshot_2018-10-17 (1) Новини м Марганець та Січеславщини (1)

І ось виникає питання, якщо пан Соловйов на суді заявив, що він не винен у хабарництві тоді, чого він забажав покинути цю посаду, яка як ми бачимо за декларацією ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ; ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙприносить добру заробітну плату у місті де взагалі відсутнє нормальне працевлаштування і всі виїздять на заробітки?!

Screenshot_2018-10-17 Перегляд декларації ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ(2)
Марганецкий очевидец

І друге – може те що він просто захотів не чекати апеляційного рішення та поїхати кудись за “порєбрік”, щоб уникнути покарання.

Znimok-ekrana-2018-10-08-o-15.57.00
Єгор Соловйов

Наступна, хто має піти у відставку, це його спільник за злочином – Дуплій Л.М., яка поки що займає посаду заступника міського голови пані Олени Ж. По ходу щури починають бігти з корабля, який ось-ось піде під воду!

Znimok-ekrana-2018-10-08-o-15.56.57
Олеся Дуплій

Нагадаємо 24 вересня 2018 року, Марганецьким судом був оголошений вирок у справі, яка тягнулась два роки, за отримання неправомірної вигоди (хабара) високопосадовцями Марганецької міської ради, а саме заступнику міського голови Дуплій Л.М. та начальнику відділу землекористування та екології Соловйова Є.Ф., визнано винними та призначено позбавлення волі по 6 (шість) років з конфіскацією майна й відсторонення від займаних посад на 3 (три) роки.

За інформацією інсайдерів – пан Соловйов та пані Дуплій порушують накладений Марганецьким судом домашній арешт, а саме з 21:00 до 06:00, тому вимагаємо від начальника Марганецького відділу поліції пана Дмітрієва перевірити це та звітувати перед громадою нашого міста

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО: ЗРОСТАННЯ ЕКОНОМІКИ, ЗМЕНШЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ТА НОВА КОНСТИТУЦІЯ

У понеділок лідерка президентських перегонів Юлія Тимошенко виступила з програмною доповіддю на телеканалі ICTV у програмі «Свобода слова». І поки інші претенденти визначаються зі своїми переконаннями та уподобаннями, щоб сподобатись виборцю, Юлія Тимошенко підійшла до виборів з цілісною програмною стратегією, над якою протягом останніх трьох років працювала велика команда експертів, …

Новости
Разыскивается подозреваемый в двойном убийстве житель Марганца

Национальная полиция Украины разыскивает молодого жителя Марганца, который подозревается в убийстве двоих человек: мужчины и женщины. Об этом Nikopolnews узнал из сообщения дочери погибших Татьяны Ковтун, которая пытается своими силами распространять информацию.

Новости
На Дніпропетровщині влада навмисне затягує капітальний ремонту будинку не думаючи про його жителів…

Як ми вже писали раніше мешканці будинку за адресою вул. Кленова 133 (кол. 40 років Жовтня) вже не один раз зверталися до влади, щоб ті допомогли з ремонтом їхньої будівлі. Так у 2017 році, згідно постанови кабінету міністрів України були виділені кошти на благоустрій у жовтні 2017 року, а команда …